"Zabierz mnie gdzieś gdzie jest zawsze ciepło i błogo."
Link 10.09.2009 :: 02:34 Komentuj (0)
Świat wodzi nas na pokuszenie. Łatwa rozrywka kusi smakiem słodkich drinków, kolorowymi światłami.. znasz to. Rozmowy, śmiech, piękący smak wódki, glosna muzyka,  krótkie noce, szybka miłość, dym z papierosa, szybki oddech gorące opary alkoholu a potem ten cholerny niekończący się ból głowy. To co miało dawać radość i rozrywkę zaczyna męczyć, irytować. Tyle popełnionych głupstw, straconych szans, zmarnowany czas i energia. Ale wciąż żyje, a jak to mawiali starożytni Czesi "szoł mast goł on" także czas coś zmienić.Link 12.09.2009 :: 01:27 Komentuj (0)
Piątek. W sumie już sobota. Dla odmiany zamiast kocich ruchów na rozgrzanym do czerwoności parkiecie i wódki na ustach... herbata i jakieś zarysy projektów na kartce. Nie żeby mi to pasowało, ale tak wyszło i z racjonalnego punktu widzenia to bardzo dobrze nawet :|
Koniec lata niestety... ale jest ciepło, jest błogo. Zewsząd napływają gorące wiatry miłości i namiętności, które czule głaskają obolałe serca moich przyjaciół. Ach! Śnięci jakby, rozpływają się niedowierzając własnemu szczęściu. Ach! Jakże Wam się to kochani należało i jakże ja Wam życzę, żebyście już zawsze byli tacy rozpromienieni... Ach! Choć rzygam niemal od tej melodyjnej słodyczy waszych "achów" i "ochów", to się cieszę. Tylko nie karzcie mi słuchać pouczeń za kogo "mam się brać" a do kogo nie zbliżać, bo tak na prawde to tylko zabawa.. bez senstymentów i cienia uczuć.


One love. Sony A200

Adasiowi oczywiście szczęścia ze swoją lejdi... ^^uczucia bywają okrutnie żałosne... :|
Link 15.09.2009 :: 00:43 Komentuj (0)
Jak to mówią; nadzieja umiera ostatnia. A ja ostatnimi czasy myślę jak tą kurwe zabić kiedy ona tak na przekór rozsądkowi ciągle żyje.Emocjonalny letarg.
Link 16.09.2009 :: 21:32 Komentuj (0)

Lód w mojej krwi rani moje żyły i czuję chłód kolejnych dni,


które pewnie jeszcze przeżyję.


Znów tylko ból zaciska mi pętle na szyi


I nie rozumiem słów, którymi mówią do mnie inni.

 
"Nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca."
Link 19.09.2009 :: 23:58 Komentuj (0)
Gorący Piątek. Gorzka żołądkowa miętowa + tonic. Choć tak być nie powinno i możnaby mnie tu posądzić o brak rozsądku. Słusznie. Dziś sobotnie złe samopoczucie i kac. Moralny... gdyż iż ponieważ tak być nie powinno. Ale przynajmniej piłyśmy za wartościową sprawę, a mianowicie za spełnienie marzeń. Jeśli da się je spełnić to na co czekać? Jedno życie.
wytrzeszcz mózgu
Link 21.09.2009 :: 23:46 Komentuj (0)
Jestem niewyspana i rozdrażniona. W jeden dzień poustawiałam sobie spotkania na następny tydzień i wszystko wskazuje na to, że będę codziennie niewyspana a co za tym idzie rozdrażniona. Męczy mnie artystyczna niemoc i nichuja nie wiem co z tym zrobić... kawa i słodycze nie zdały egzaminu :///
Misja. Zaniomować prace z pierwszego semestru.
Jedna z wersji kolorystycznych pracy:


Tęga rozkmina.
Wytrzeszczając swój mózg i wyżymając go z wszelkich możliwych pomysłów, rysuję.


ciastek wrócił ];D mrRyhyhy
Link 26.09.2009 :: 17:01 Komentuj (0)
Czasem ktoś mniej lub bardziej świadomie staje się dla kogoś aniołem stróżem.
Dla tych mniej lub bardziej świadomych więlkie dzięki.bub ;* marta gej ;* krzisztof ;* jakis typ na ulicy co mi sie usmiechac kazal ;* pan i pani z uczelni ;* moja stara czasami ;* haha dobra styknie no :P:P:P-"Ut ameris, amabilis esto.", - Bub... czy Ty mi chciales powiedziec ze ja nie jestem czy jak?
Link 29.09.2009 :: 08:52 Komentuj (2)
Wtorek. Trzecia doba niezmącona snem. Czuje się fatalnie, wyglądam jeszcze gorzej, wszystko leci mi z rąk, matka już z rana ciepła mi focha. I bądz tu optymistą xD
Bynajmniej jednak nie mam zamiaru siąść i plakać. Nawiązując do jakiejs poprzedniej notki "szoł mast goł on" także zara zbieram graty i ide do szkoły nakręcać ten cyrk dalej.


Archiwum

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiecpowered by Ownlog.com & Fotolog.pl